קולנוע באר שבע

קולנוע באר שבע

בבירת הנגב באר שבע כל התושבים נהנים ממתחמי קולנוע מתקדמים ומשודרגים. מיטב הסרטים מוקרנים בבתי הקולנוע לאורך ימות השבוע, כולל סופי שבוע. בתי הקולנוע של באר שבע הינם חלק שלם ממתחמי בילוי ופנאי אותם פוקדים מדי יום תושבים רבים המבקשים לבלות עם החברים והמשפחה. מתחמי קולנוע בעיר באר שבע זמינים עבור התושבים, הם עומדים בכל התקנים והדרישות, וכוללים מתחמי חנייה מסודרים לצד שירותים נלווים כמו מסעדות, חנויות, ג'ימבורי ומשחקיות.

קולנוע ובילויים  – באר שבע

בילויים ופנאי בבאר שבע נמצא בפריחה, ומתחמי הקולנוע שבעיר הינם חלק מתנופה מוצאת של בילויים ופנאי לתושבי העיר באר וסביבתה. חווית קולנוע בעיר ב"ש היא חוויה יוצאת מגדר הרגיל, ומשפחות רבות מגיעות בימי חגים ובחופשות הקיץ לבילוי משפחתי עם הילדים בבתי הקולנוע שברחבי העיר. עיריית באר שבע מקצה משאבים רבים בנושא, כולל קיומם של שיתופי פעולה עם עסקים וארגונים שונים אשר מפריחים עוד יותר את מתחמי הקולנוע והבילוי. כך למשל מתקיימים במתחמי קולנוע של באר שבע ירידי תכשיטים ואומנות, הצגות, פסטיבלים, תערוכות ניידות ועוד.

כל תושב ותושבת בבאר שבע, כמו גם מי שגרים מחוץ לה, מוזמנים להגיע ולהנות במתחמי הקולנוע החדשניים שבה. בבאר שבע תהנו מאיכות חיים שכוללות בילוי ופנאי ברמה מאוד גבוהה משפע של אפשרויות בילוי עבור משפחות, צעירים ובני גיל הזהב.

דילוג לתוכן