פרשת השבוע באר שבע

פרשת השבוע באר שבע

פרשת השבוע באר שבע לומדים במגוון של מוסדות הפרוסים ברחבי העיר, כמו גם בבתי הספר ובשיעורי פרשת השבוע המתקיימים בשעות אחה"צ במהלך השבוע, כמו גם בימי שישי בבוקר. בבאר שבע לומדים את פרשת השבוע בכיתות לימוד קטנות וגדולות, במגוון של קבוצות לימוד הפרוסות במרכזי הקהילה שבשכונות העיר. ניתן גם ללמוד את פרשת השבוע באופן פרטני עם מורה – במסגרת של אחד על אחד. הלימודים מתאימים לכל קשת האוכלוסייה: לחילוניים, מסורתיים ודתיים. ניתן ללמוד את פרשת השבוע גם כחלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים השנתית במגוון מוסדות הלימוד שבעיר ב"ש.

לימודי פרשת השבוע  – באר שבע

את לימודי פרשת השבוע בבירת הנגב באר שבע לומדים עם חדווה ושמחה בלב, עם מורים מוסכמים אשר מנגישים לתלמידים ידע וסיפורי העשרה של עם ישראל. ניתן ללמוד את פרשת השבוע באופן פרונטלי, או בצורה מקוונת באונליין – כל אחד בהתאם להעדפותיו ולאפשרויות העומדות עבורו. הלמודים כולם מתקיימים בצורה חווייתית מעשירה מאוד תוך הקניית מושגים חשובים מעולמות היהדות והמסורת על ערכי החשיבה היהודית.

עיריית באר שבע מנתבת משאבים רבים ללימודי יהדות ומסורת בעיר, ובתוך כך אספקט לימודי פרשת השבוע אשר נלמד מדי שבוע במרכזי הלימוד השונים בעיר – הינו אלמנט מאפיין של ערכי היהדות והמסורת שבעיר, אשר הינם בעלי חשיבות עליונה לאוכלוסייה המתגוררת בעיר באר שבע וסביבתה.

דילוג לתוכן