פעילויות ספורט לתושבי באר שבע

פעילויות ספורט לתושבי באר שבע

באר שבע היא  עיר בה התושבים נהנים ממגוון של פעילויות וחוגים לכל הגילאים. אחד היתרונות הבולטים של קהילה ופנאי בעיר הוא היבט של אורח חיים בריא וספורט. תושבי העיר נהנים ממגוון של פעילויות ספורט, חוגי התעמלות אירובי, מרכזי ספורט, חדרי כושר ומרכזי קהילה בהם ישנו ריכוז של חוגים לכל אורך השבוע.

טיפים לבריאות וספורט

תשובי ברית הנגב באר שבע נהנים לא רק מזמינות של חוגים ופעילויות ספורט, אלא גם מהרצאות שמתקיימות במרכזי קהילה ובמתנ"סים בעיר.  ההרצאות כוללות טיפים לאורח חיים בריא, לבניית תוכניות אימון וספורט לטווח ארוך ומהקניית ידע וכלים מעשיים לשיפור אורח החיים לבריא וספורטיבי יותר. ספורט ואורח חיים בריא הינם אלמנטים מרכזיים באורח החיים בעיר, כאשר במוסדות החינוך מושם דגש בנושא – הדבר בא לידי ביטוי בתוכן של שיעורי הספורט בבתי הספר, בפעילויות העשרה ובפרויקטים שונים בהם לוקחים חלק התלמידים במהלך שנת הלימודים.

גם במרכזי היום לגיל הזהב בב"ש ישנם חוגים עשירים, הרצאות וסדנאות העוסקים כולם באורח חיים בריא, ספורט וחיוניות. כל תושב ותושבת עיר באר שבע מפיקים מכך תועלת עצומה. נוסף על כך תמצאו בעיר גם מגרשי אימון, מגרשי קטרגל וכדורסל וחדרי כושר ידידותיים תחת כיפת השמיים הממוקמים בפארקים השונים בשכונות העיר, לרווחת התושבים. גם מסלולי הליכה, ומסלולי רכיבת אופניים משולבים בשטחי העיר.

דילוג לתוכן