מובילי דעה בבאר שבע

מובילי דעה בבאר שבע

תושבי באר שבע בירת הנגב נהנים מעיר תוססת ותרבותית בה נמצאים מובילי דעה רבים. מובילי דעה בתחומים רבים כמו תרבות, אומנות, פוליטיקה, ספורט ועוד. באר שבע מהווה מוקד משיכה לזוגות צעירים ומגזרים רבים באוכלוסייה אשר מבקשים להנות מאורח חיים נינוח, אך גם אורח חיים מאפשר במקום מרכזי. באר שבע מציע את כל זה ולכן היא מהווה מוקד משיכה מרכזי. תושבי באר שבע הינם פסיפס מגוון של אוכלוסיות רבות כמו סטודנטים, אנשי צבא, אומנים, אנשי דת, מרצים ועוד. העיר מחבקת וקולטת אליה מדי שנה עולים חדשים ומשפחות רבות שנקלטות בעיר על מנת לבסס מה את המשך חייהן.

מובילי דעה ודעת קהל בבאר שבע

עם מובילי דעה ודעת קהל רחבה בעיר באר שבע כל התושבים נמצאים במרכז העניינים. ב"ש היא עיר תוססת בה ניתן למצוא פאבים, ברים, בתי קפה ומסעדות. במקומות הבילוי והפנאי מתקיימות הרצאות וסדנאות לכל הגילאים – וכל תושבי העיר יכולים להירשם ולקחת בכך חלק. העירייה אף מקדמת מספר פרויקטים במקביל במטרה להציב את תושבי העיר באר שבע במרכז – ומאפשרת לתושבים להציע נושאים להרצאות ולקיימן בקהילה באווירה תומכת ומכילה.

גם אנשי עסקים בעיר ועצמאיים נהנים בבאר שבע מרשת של קשרים ותמיכה, כאשר מובילי דעה בתחום העסקי רוקמים שיתופי פעולה משגשגים עם אוכלוסיית בעלי העסקים שבעיר וארגונים שונים.

 

דילוג לתוכן