כלי תחבורה חשמליים בבאר שבע

כלי תחבורה חשמליים בבאר שבע

תושבי העיר באר שבע נעים בקלות בתוך העיר באמצעות כלי תחבורה חשמליים. מדובר בפתרון נהדר אשר תורם רבות לשמירה על הסביבה, ותואם את השקפת העולם של אזרחים רבים אשר אכפתיים מאוד לסביבה בה הם גרים. עיריית באר שבע מקדמת ומשקיעה משאבים רחבי היקף על מנת להשביח ולקדם ככל שניתן כלי תחבורה חשמליים חכמים בעיר. מדובר הן בכלי תחבורה חשמליים במלואם והן בכלי תחבורה משולבים – היברידיים בשפה המקצועית. כל תושבי ב"ש נהנים מכך, ובהקשר זה חשוב מאוד לציין כי הצפי לשנים הקרובות הינו המשך פיתוח מואץ לרווחת תושבי העיר ואוכלוסיית הסטודנטים שבה.

נסיעה בטוחה ומתקדמת באר שבע

תושבי באר שבע נהנים לא רק מנסיעה באמצעות כלי תחבורה חשמליים מתקדמים, אלא גם מנסיעה בטוחה להפחתת כמות תאונות הדרכים. העירייה מקדמת פרויקטים רבים ותוכניות מגוונות בנושא כמו למשל שילוט מותאם לנהגים, חינוך הסברתי, מתן הטבות לתושבים, חניונים ייעודיים, עמדות טעינה לרכבים חשמליים, מתן הקלות לאוכלוסיית הגיל השלישי ועוד.

באר שבע היא עיר בה חשיבות איכות הסביבה ואיכות החיים הינם במעלה ראשונה – ותושבי העיר מפיקים מכך תועלת רבה. כך למשל השימוש גובר בכלי תחבורה חשמליים תורם לשמירה על בריאות התושבים, על נשימת אוויר נקי יותר ועל הפחתת רעשים בשטחים הציבוריים. בקהילה מתקיימות פעילויות תומכות רבות בנושא במרכזים קהילה ומתנ"סים.

 

דילוג לתוכן