חדשות ועדכונים לתושבי באר שבע

חדשות ועדכונים לתושבי באר שבע

תושבי העיר באר שבע נשארים כל העת מעודכנים עם מיטב עדכוני החדשות ואירועים מהשטח. בבאר שבע כל המידע החדשותי וחדשות עירוניות מקומיות מגיעות לתושבים בצורה שקופה וזמינה – באונליין ובמקומונים המודפסים. תושבי ותושבות העיר נהנים מעדכוני חדשות, תרבות, אופנה, טכנולוגיה ועוד.

עיריית באר שבע משקיעה מאמצים רבים בשיפור בלתי פוסק של טכנולוגיות ותשתיות על מנת לספק לתושבים באפליקציה ובאתר את כל המידע האמין, המסקר והאיכותי בזמן אמת.

עדכונים חמים באר שבע

באתר עיריית באר שבע התושבים מתעדכנים בקלות לגבי חדשות ובכל הפעילויות והפרויקטים שמתקיימים בעיר. בין אם מדובר על הקמת פארקים, מרכזי ספורט, הקמת מרכזי מבקרים, תוכניות חינוכיות, תוכניות העשרה ושלל נוספים – הכל זמין לתושבים בצורה קלה.

בבאר שבע התושבים יודעים שהם נהנים מכל המידע, עדכוני החדשות והעדכונים החשובים בזמן אמת. נוסף על כך עיריית באר שבע מספקת לתושבים כלים מגוונים ליצירת קשר כמו למשל בצ'אט העירוני, בתיבת המייל, במוקד טלפוני, בערוצי המדיה החברתית, באמצעות פנייה מקוונת באתר העירייה ואפשרויות נוספות.

כל תושב ותושבת בב"ש בוחרים את האפיק הנוח עבורם, ומוזמנים לעמוד בקשר עם הגורמים העירוניים הנחוצים עבורם. בבאר שבע נהנים מתשתיות מתקדמות של טכנולוגיה, משירותי אונליין מהירים ואמינים, מעדכוני חדשות, ממודעות חיוניות לתושבים כמו מודעות דרושים, קול קורא, מכרזים ושיתופי פעולה עסקיים לבעלי העסקים שבעיר.

דילוג לתוכן