בריאות וכושר לתושבי באר שבע

בריאות וכושר לתושבי באר שבע

באר שבע בירת הנגב היא אבן שואבת לכל תושבי הדרום, ובתור אחת כזו מרוכזים בה מגוון של שירותי בריאות ותוכניות עירוניות לתושבים – לשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. בריאות תושבי העיר באר שבע היא חשובה ביותר. בעיר זו תמצאו בית חולים מרכזי, שירותי בריאות מתקדמים, אוניברסיטה מובילה עם פקולטה לרפואה שמבצעת מחקרים מתקדמים, ועושר רב של ידע בתחום הבריאות.

אורח חיים בריא לכולם בב"ש

עיריית באר שבע מעמידה לרשות התושבים כלים ותוכניות מגוונות – לשמירה על אורח חיים בריא. כך למשל נהנים תושבי העיר מהרצאות בתחום הבריאות והכושר, הרצאות על תזונה נכונה, חוגי ספורט לכל הגילאים, קבוצות ריצה, קבוצות שחייה ותוכניות ספורט לנוער מחונן.

העירייה רישתה את שכונות העיר במסלולי הליכה וריצה, מסלולי אופניים ובעמדות התרעננות שכוללות ברזיות, ושילוט מדריך לביצוע תרגילי כושר, נשימות ומעקב אחר התקדמות. בעיר תמצאו מאמני כושר מקצועיים במידה ותרצו לבנות תוכנית אימונים אישית, ויש גם קבוצות אימון. הגיל השלישי נהנה משיעורי התעמלות שפרוסים בכל רחבי העיר, והילדים והנוער בבתי הספר נהנים מחינוך לאורח חיים בריא. בריאות ואורח חיים מאוזן הם אחד הנושאים אשר זוכים לקידום מואץ בעיר – מבחינה תקציבית ואופרטיבית. כל תושבי העיר באר שבע נהנים מכך ומפיקים מכך תועלת. גם מגוון של חדרי כושר מאובזרים פרוסים בעיר בשכונות השונות.

דילוג לתוכן