באר שבע – נחלצים מהפקקים

באר שבע - נחלצים מהפקקים

פרויקט נחלצים מהפקקים באר שבע הוא חשוב ביותר והודות לכך תושבי בירת הנגב נהנים מנגישות נוחה ומזמני נסיעה מקוצרים בין שכונות ומוקדים מרכזיים בעיר עצמה. גם ההגעה אל העיר והיציאה ממנה הן נוחות מאוד – הודות למגוון שיפורים שבוצעו בשנים האחרונות ברשת הכבישים וברמזורים. בבאר שבע תמצאו שתי תחנות רכבת פעילות אשר מאפשרות לתושבים להגיע למגוון יעדים מדי יום בקלות, וללא פקקים. אם נשווה את מצב התחבורה של באר שבע לעומת ערים במרכז הארץ, ניווכח כי תושבי העיר באר שבע מבלים פחות זמן על הכביש והודות לכך איכות החיים שלהם הינה טובה בהרבה.

תחבורה מצוינת בבאר שבע

תחבורה מצוינת בעיר באר שבע היא חשובה ביותר, כאשר נחלצים מהפקקים בבאר שבע הוא יתרון גדול מאוד עבור מי שמתגוררים בעיר. בין אם מדובר על משפחות, על אוכלוסיית הסטודנטים או על שכבת גיל הזהב – הרי שכולם מפיקים תועלת עצומה מהתחבורה הנהדרת שקיימת בעיר. גם תיירים ומבקרים המגיעים לעיר נהנים מיתרונות התחבורה, ויכולים בזכותה להגיע בקלות ובנוחות למגוון של אתרים ונקודות חשובות.

עיריית ב"ש מייחסת חשיבות גבוהה מאוד לתחבורה ולנגישות התושבים בעיר, והצפי הוא כי בשנים הקרובות ישולבו מגוון של טכנולוגיות מתקדמות ברשת הכבישים שבעיר, בתחנות האוטובוס ובהיבטים נוספים – על מנת להביא לכך שבאר שבע תציע את התחבורה החדישה ביותר.

דילוג לתוכן