איכות חיי המשפחה בבאר שבע

איכות חיי המשפחה בבאר שבע

באר שבע היא עיר בה מתגוררות משפחות רבות – הן משפחות צעירות והן משפחות בגיל הזהב. כל משפחה ומשפחה בעיר חשובה מאין כמוה, וזוכה לכל תשומת הלב. העירייה מנגישה לרשות התושבים כלים רבים על מנת להסתייע בקבלת ייעוץ והכוונה, וכלים פרקטיים בקשת רחבה מאוד של נושאים. בין אם מדובר על תחנות לבריאות המשפחה, מרכזי יום, מתנ"סים, פעילויות העשרה או שירותי רווחה – הכל נגיש וממוקם בכל שכונה ושכונה בעיר. משפחות בירת הנגב נהנות מכך מאוד וזוכות לאיכות חיים משופרת.

קהילתיות ופעילויות למשפחה – באר שבע

בעיר באר שבע מתקיימות לאורך השנה פעילויות רבה למשפחה. בין אם מדובר על פעילויות בחגים ובחופשות, או על פעילויות בנושאים שונים כמו אומנות ותרבות – כלל התושבים מוזמנים לפעילויות השונות, המותאמות לכל הגילאים. קהילה בב"ש מאפשרת לכל משפחה להיות חלק מקהילה שלמה שמקיימת קשרים חברתיים, הפעלות, ערבים משותפים, הרצאות וחוגים. בכל קהילה ובכל מתנ"ס ישנו שפע של מידע לרשות התושבים, רכזים קהילתיים וצוות מקצועי שמציע עזרה מקצועית.

בבאר שבע חשובה מאוד איכות החיים של המשפחות ושל התושבים, והדבר מורגש היטב בשטח. משפחות צעירות בעיר נהנות מהכוונה וייעוץ בנושאים חשובים ביותר כמו כלכלת משפחה, פעילויות ספורט ואורח חיים בריא. משפחות רבות שבחרו לעבור לגור בבאר שבע שיפרו עד מאוד את איכות החיים שלהן ושל ילדיהן.

דילוג לתוכן